Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM

Burçlar ve Özellikleri

Burçlar ve burçların genel özellikleri. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun, (kadın & erkek) kişisel, fiziksel ve genel özelliklerini öğrenin. Genel burç yorumlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Günlük Falınızı Seçip Okuyun

Cilveli.Net 'in desteğiyle hazırlanmıştır.

Koç Burçu

koç Burçlar kuşağında Koç burcu ve özellikleri. Koç burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Koç burcu.

Koç Burçu Genel Özellikleri

Koç burcu, genel özellikleri bakımından liderlikle donatılmış ve bunu da yaşantısının her alanında ön planda tutmayı hedefleyen bir burçtur. Koç burcu insanları zekasıyla hareket eder. Duyguları ön planda olan bir koç görmek neredeyse imkansızdır. İdealleri, tutkuları ve yaşamlarındaki hareketlilik onlar için fazlasıyla önemlidir.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Boğa Burcu

boğa Burçlar kuşağında Boğa burcu ve özellikleri. Boğa burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Boğa burcu.

Boğa Burçu Genel Özellikleri

Boğa burcu, belki de burçlar kuşağının en samimi, en içten ve en inatçı burcu olabilir. Çevresindeki insanlara onu sorduğunuzda, hemen hemen herkesten aynı cevabı alacaksınız. Onları bu inatçı tavırları ile sınırlandırmamak lazım. Boğa burcunun abartıya ulaşabilecek alınganlıkları vardır. Boğalar, karşısındaki insana veya bir duruma karşı ne hissediyorsa bunu ilk başlarda pek belli etmek istemese de bu konuda başarılı olduklarını söylemek pek de mümkün değildir......

Burç Yorumunu Buradan Oku

İkizler Burcu

ikizler Burçlar kuşağında İkizler burcu ve özellikleri. İkizler burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle İkizler burcu.

İkizler Burçu Genel Özellikleri

İkizler burcu genel özellikleri bakımından belki de burçlar kuşağının en karmaşık burçları arasında yer alır. Onları çözümlemeyi bırakın çözümlemeye çalışmak dahi yorucu ve yıpratıcı olabilir. En iyisi bu konuya çok kafa yormamak. İkizler burcu genelde çift karakterli olarak tanınsa da aslında onlar tek karaktere sahip, karmaşık davranışları olan insanlardır. Ruh hallerinin sürekli değişim göstermesi ve bunun davranışlarına yansıması da aslında bundan kaynaklanır.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Yengeç Burcu

yengeç Burçlar kuşağında Yengeç burcu ve özellikleri. Yengeç burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Yengeç burcu.

Yengeç Burçu Genel Özellikleri

Yengeç burcu, istekli, azimli ve hırslıdır. Sahip oldukları bu özellikler, yengeç burcunun hayatında belirleyici role sahiptir. Yengeçler duygularını bastırmak, fikirleri ve akıllarıyla hareket etmek isteseler de bunları başarabildikleri pek söylenemez. Yengeçlerin arkadaşlıklarında ve ilişkilerinde tutku daima ön planda olacaktır. Hassas oldukları için dengeleri kolaylıkla bozulabilir. Yengeç burcu insanı ihmal etmeyi sevmediği gibi ihmal edilmekten de hiç haz almaz.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Aslan Burcu

aslan Burçlar kuşağında Aslan burcu ve özellikleri. Aslan burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Aslan burcu.

Aslan Burçu Genel Özellikleri

Aslan burcunda doğan herkesin iç dünyasında biraz da olsa yönetme isteği ve arzusu vardır. Aslanlar yeteneklerinin hemen hemen tamamını bu alanda kullanmaktan çekinmezler. Bireysellik dışında topluluğu ilgilendiren her konuda başarı gösterirler. Onların sahip olduğu bu yeteneği küçümsememek gerekiyor. İnsanlar aslan burcu insanlarını kendini beğenmişlikle suçlayabilir ve haklılık payları da vardır. Sahip oldukları özelliklerin kıymetini bildikleri için kendini biraz olsun beğenmeleri de normaldir.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Başak Burcu

başak Burçlar kuşağında Başak burcu ve özellikleri. Başak burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Başak burcu.

Başak Burçu Genel Özellikleri

Mantığın ve mantıksızlığın simgesidir Başak burcu. Yeri geldiğinde onlar kadar mantıklı insan göremezken bazen de onlar kadar mantıksız hareket edenini göremezsiniz. Ne yaptıklarını, nasıl yapacaklarını aslında onlar da bilmez. Başaklar tam bir çelişki insanıdırlar. Başak burcu insanlarını mantığa sığmayan davranışlar içerisinde gördüğünüzde şaşırmayın. İnsanlar üzerinde analizci kişilikleri vardır. Başaklar hemen herkesi çözümleme arzusundadırlar.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Terazi Burcu

terazi Burçlar kuşağında Terazi burcu ve özellikleri. Terazi burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Terazi burcu.

Terazi Burçu Genel Özellikleri

Terazi burcu, burçlar kuşağının en rahat insanı olarak biliniyor olabilir ancak bu onların aşırı düşünceli ve sorunlar üzerinde çok takıntılı olduğu gerçeğini değiştirmez. Güzellik, aşk, duygu ve estetik zevkler Terazi burcu insanlarının vazgeçemedikleri arasında bulunur. İçerisinde bulundukları toplulukları gözlemlereyek onları daha iyi anlayabilirsiniz.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Akrep Burcu

akrep Burçlar kuşağında Akrep burcu ve özellikleri. Akrep burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Akrep burcu.

Akrep Burçu Genel Özellikleri

Zekanın, aklın, gücün ve mantığın simgesidir Akrep burcu. Bu burcun üyeleri karşılarına ne çıkarsa çıksın mücadeleye sonuna kadar devam edecektir. Kaybetmek gibi bir düşünce akrepler için yoktur. Daima en iyisine sahip olmak ister. Tüm özelliklerini de bunlar gerçekleşsin diye kullanmaktan da asla çekinmezler. Zirvede olmak Akrep burcu insanlarının işidir.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Yay Burcu

yay Burçlar kuşağında Yay burcu ve özellikleri. Yay burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Yay burcu.

Yay Burçu Genel Özellikleri

Sevimli, içten, her zaman gülmeyi ve güldürmeyi bilen bir burçtur Yay burcu. Onların yanında hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz. İlgiler, yengeçler hiçbir şey yapmasa dâhi üzerlerinde olacaktır. Başarılı olmak ve idealleri doğrultusunda hareket etmek yay burcunun en önemli hedefleri arasında bulunur. Yay burcu insanlarının hayatlarındaki gelişmeler oldukça hızlıdır. Onlara ayak uydurmak da bu yüzden zor olabilir.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Oğlak Burcu

oğlak Burçlar kuşağında Oğlak burcu ve özellikleri. Oğlak burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Oğlak burcu.

Oğlak Burçu Genel Özellikleri

Sabır, azim, hırs ve çalışkanlık. Bunlar, Oğlak burcunun en belirgin özellikleridir. Oğlakları tanımak ne kadar zor olursa olsun onlar kendilerini bir şekilde ele vereceklerdir. Dışarıdan bakıldığında oğlak burcu insanlarının soğuk, hissiz ve sert olduğunu düşünebilirsiniz. Hatta onları duygusuzlukla da suçlayabilirsiniz ancak gerçek hiç öyle değildir.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Kova Burcu

kova Burçlar kuşağında Kova burcu ve özellikleri. Kova burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Kova burcu.

Kova Burçu Genel Özellikleri

Kova burcu insanlarının ne kadar sevecen ve içten olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak kova burcu insanlarının bilinmeyen özellikleri ise daha şaşırtıcıdır. Onlar insanlığın var oluş amacıyla dolup taşarlar. Yaratıcı özellikleri sayesinde her türlü zorluğun içerisinden kendilerini kolaylıkla çıkartabilirler. Kovalar son derece düşüncelidir. Her konuda karşısındaki kişiyi anlayacaktır.

Burç Yorumunu Buradan Oku

Balık Burcu

balık Burçlar kuşağında Balık burcu ve özellikleri. Balık burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Balık burcu.

Balık Burçu Genel Özellikleri

Balık burcu insanı, sizin hayal dâhi edemediğiniz şeyleri her gün hayal eden bir insandır. Balıklara “Bu nereden aklına geldi?” “Bunu nasıl düşündün?” diyen çok fazla insan vardır. Balıkların yapmacık davrandıkları pek görülmez. Balık burcu insanları doğallıkları ile bilinirler. Balıklar yalandan da hoşlanmazlar. Her insana her konuda dürüst yaklaşımları vardır.

Burç Yorumunu Buradan Oku
alt dalga