Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM
Burç Özellikleri

Genel burç yorumlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Cilveli Sohbet Odaları

Sohbet odalarımızın genel sohbet kurallarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Cilveli Chat Sohbet Mobil Sohbet Bizimmekan odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b),

Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,

Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!

yuvarlak
günün sözü Günün Sözü

HAKKIMIZDA SAYFASI

Sohbet siteleri günlük olarak binlerce insan tarafından ziyaret edilerek, sohbet ve chat ile sınırlı kalmayıp çeşitli aktiviteler ile vakit geçirilmektedir.

Cilveli.Net olarak önceliğimiz kullanıcılarımızın güvenliği ve huzurudur. Kullanıcılar üye olmadan sohbet sitemize ve sohbet odalarımıza giriş yapabilirler. Dolayısı ile kullanıcıların herhangi bir kişisel bilgisi alınmaz. Cilveli net tamamen ücretiz ve üyeliksiz bir sohbet sitesidir. Bedava olarak, herhangi bir ücret talep etmeksizin verdiğimiz sohbet ve chat hizmeti kullanıcılar arasında ayrımcılık yaratmadan sohbet edebilmelerine fırsat tanımaktadır. Bu süreçte, içeride diğer sohbet kullanıcıları ile mesajlaşırken, küfür ve hakaret, incitici söz, tahrik edici mesajlaşmalara izin verilmeyeceğini de hatırlatmak isteriz. Site yönetimi olarak, olası sorunlarda güçlü veya yetkili olan tarafta değil, haklı olan tarafın yanında saf tutacağımızın da altını çizmek isteriz.Kurallara uyulduğu koşulda chat sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilecek olup, aksi durumda huzurlu ve akıcı bir sohbet ortamının dağılmaması için gerekli müdahelelerde bulunacağımızı da belirtmek isteriz.Cilveli Net'in sunduğu hizmetteki amacı güvenli, kaliteli ve huzurlu bir sohbet ortamı yaratarak kullanıcılarının en iyi şekilde vakit geçirmesini sağlamak ve sunduğumuz kalite ile sizleri buranın vazgeçilmezleri haline getirmektir.

alt dalga